SLE a pranoja

Dział o płynnym poziomie powagi i merytoryczności ;)
Regulamin forum
UWAGA! To nie jest forum ekspertów. Każdy użytkownik ma prawo do swojego zdania i innego spojrzenia na zagadnienie.
ODPOWIEDZ
Kendji
Socjotyp: SEE

SLE a pranoja

Post autor: Kendji » sobota 09 lut 2019, 16:50

Zauważyliście że mężczyźni SLE zwykle są bardzo paranoiczni? Nawet neutralne sygnały interpretują bardzo osobiście szukają we wszystkim "ukrytych znaczeń", stawiają siebie w centrum wszechświata (a tak naprawdę to niewiele innych obchodzą) :| co prowadzi do dziwnych sytuacji. Niektóre osobniki są dumne z ów zaburzenia i oczekują od otoczenia naśladowania tego zachowania :| taka mała obserwacja

Awatar użytkownika
malna
Socjotyp: EII
Poprzedni login: malna

Re: SLE a pranoja

Post autor: malna » wtorek 12 lut 2019, 14:09

Coś w tym jest. Może wynikać z Fi-PoLRa (niepewność relacji)i słabego Ne (niepewność co do tego, jaki jest ten drugi człowiek i do czego jest zdolny).
EII Ne

a lot of hope in one man tent

Kendji
Socjotyp: SEE

Post autor: Kendji » wtorek 12 lut 2019, 18:45

Zgadzam się. Najczęściej też dobijają tylko to co dostają od innych ludzi. W relacjach z damskimi LSI lub SLI jest podobnie chociaż oneze względu na słabe Ni- mogą zostać tak zmanipulowane, że proszą np. wybaczć zdradę i prosić o kontynuację zdrady, myśląc wtedy że są wspaniałomyślne i otwarte. Ale otwartość na wszystko jest jednak oznaką słabego ni. Bardzo mi szkoda takich ludzi 😂

Tomasz Hajto

Post autor: Tomasz Hajto » środa 13 lut 2019, 23:06

W relacjach z damskimi LSI lub SLI jest podobnie chociaż oneze względu na słabe Ni- mogą zostać tak zmanipulowane, że proszą np. wybaczć zdradę i prosić o kontynuację zdrady, myśląc wtedy że są wspaniałomyślne i otwarte. Ale otwartość na wszystko jest jednak oznaką słabego ni. Bardzo mi szkoda takich ludzi 😂
Możesz bardziej szczegółowo? Bo brzmi ciekawie ale ja niewiele z tego rozumiem.

ODPOWIEDZ