IEI + LII

Regulamin forum
UWAGA! To nie jest forum ekspertów. Każdy użytkownik ma prawo do swojego zdania i innego spojrzenia na zagadnienie.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Polaroid
Nowy użytkownik

IEI + LII

Post autor: Polaroid » wtorek 19 wrz 2017, 11:15

Myślicie że te dwa typy mogą stworzyć relacje przyjacielską? Ja z jednym Lii zawsze mam tak, że dogadujemy się dobrze tylko kiedy robimy od siebie małe przerwy. Parę dni pogadamy, a potem zaczyna do mnie podchodzić chłodniej (i tak w kółko). Przy moim wygłupach wytrzymuje jeszcze krócej i muszę się nieraz hamować.

krolewski_as
Socjotyp: LIE

Re: IEI + LII

Post autor: krolewski_as » sobota 28 paź 2017, 21:55

To mi brzmi bardziej jak IEI + ILI. xD

Awatar użytkownika
NeiWeim
Nowy użytkownik
Socjotyp: LII

Post autor: NeiWeim » środa 08 lis 2017, 12:30

JAK PRZECEI FEOZA U IEI TO MIÓD!
A tak pozatym to osobiście mam praktycznie na codzień jakieś kontakty z pewnym IEI i jest to całkiem spoko tylko, że to IEI ma częściej mnie dosyć niż ja tego całego IEI.
Tak widzę widzę wszystkie Alfy.

Awatar użytkownika
pawelx
Nowy użytkownik

Post autor: pawelx » czwartek 09 lis 2017, 20:01

Ja odbieram feoze bety NF zupełnie inaczej niż alfy SF. Alfowe Fe połączone z Si jest dla mnie o wiele bardziej atrakcyjne, takie wybuchy emocjonalności ale jednocześnie delikatność powodują ze często podchwytuje i dołączam do zabawy. Betowe Fe odbieram dobrze, ale nie do końca rozumiem, ponieważ często nie znam intencji rozmówcy, a brak Siowego "ciepła" nie upewnia mnie co do tego. Czasami wydają mi się nawet agresywni w tym "feowaniu". To może skutkować brakiem zaufania, zrozumienia i chęci kontaktu pomiędzy IEI i LII.

ODPOWIEDZ