IEE w krzywym zwierciadle

EII IEE LSE SLI
Regulamin forum
UWAGA! To nie jest forum ekspertów. Każdy użytkownik ma prawo do swojego zdania i innego spojrzenia na zagadnienie.
ODPOWIEDZ
Czekolada
Posty: 1403
Rejestracja: wtorek 17 lip 2007, 12:49
Socjotyp: IEE
Poprzedni login: Czekolada

IEE w krzywym zwierciadle

Post autor: Czekolada » piątek 28 sie 2009, 13:31

Pośmiejmy się. :czekolada:

http://www.the16types.info/vbulletin/de ... n-iee.html

IEE wyglądają ekstra, większość z nich jest spoko, ale tak na prawdę każdy z nich jest popierdoleńcem.

IEE posiadają otwarty umysł. IEE mają najbardziej otwarty umysł ze wszystkich typów. Ich konfliktor, LSI, jest najbardziej ograniczony i małostkowy.

W przeciwieństwie do EII, większość IEE stara się uszczęśliwiać ludzi. Prawie jak EIE, ale oni wyglądają na "trudniejszych". EIE zadowala ludzi w "zapobiegawczy" sposób, jakby byli niewolnikami. IEE tylko pogrywają w gówno z SLI.

Widzisz, IEE tak kurewsko lubią ludzi, że dostosowywują się do każdego z kim trzymają. Kiedy kolegują się z nazistami, są nazistami. Kiedy spotykają się z komunistami, są komunistami. Kiedy trzymają się z alkoholikami, są alkoholikami. I tak dalej.

IEE lubią tandetę, bo są otwarci i myślą, że nawet gówno ma cel. IEE są radykalnymi hippisami. Lubią ćpać, bo wszystkie typy FP są ćpunami.

Jako typ o szerokich horyzontach, IEE interesują się ... niemal wszystkim. Przez większość czasu wyglądają jak na haju. Całkiem tak jak SEE wyglądają jak pod wpływem amfetaminy, IEE wyglądają jakby byli na trawce. IEE palą maryhę, bo są ekologami. Jako ekolodzy myślą, że celem trawki jest jej palenie (wiem, ich poczucie ekologii jest do dupy).

IEE to obiboki.

Czekaj. Z jakiej kurwa paki IEE są ograniczone do SLI? Wiesz, SLI to ograniczeni twardogłowi, co piją tanie wino i biją swoje żony. IEE są tak otwarci, że myślą, że bycie bitym przez alkoholowego kretyna jest zajebiste.

IEE są otwarci i nienawidzą ludzi o wąskich horyzontach oprócz SLI z powodu ich :si: . Wiesz, :ne: to czarne gówno i :si: to białe gówno. Trochę jak ying-yang gówna. Ale dlatego, że IEE nienawidzą ograniczonych ludzi, ktorzy nie są tak gówniani jak SLI, IEE w rzeczywistości mają najbardziej wąskie umysły.

Wiesz co oznacza dualność dla IEE i SLI? Palenie razem trawki.

Awatar użytkownika
Marco
β
Posty: 8157
Rejestracja: wtorek 15 kwie 2008, 17:02
Socjotyp: LSI
Lokalizacja: Kraków

Re: IEE w krzywym zwierciadle

Post autor: Marco » wtorek 26 maja 2015, 13:37

Checko pisze:SLI to ograniczeni twardogłowi, co piją tanie wino i biją swoje żony. IEE są tak otwarci, że myślą, że bycie bitym przez alkoholowego kretyna jest zajebiste.
:hm:

semafor
Posty: 102
Rejestracja: niedziela 30 paź 2011, 03:18

Re: IEE w krzywym zwierciadle

Post autor: semafor » sobota 30 maja 2015, 17:48

ja do bicia uzywam pejczy

ODPOWIEDZ