Ciemna strona IEE

EII IEE LSE SLI
Regulamin forum
UWAGA! To nie jest forum ekspertów. Każdy użytkownik ma prawo do swojego zdania i innego spojrzenia na zagadnienie.
semafor

Re: Ciemna strona IEE

Post autor: semafor » czwartek 24 lis 2011, 01:19

zgaduje że jesteś laską w różowej koszulce i turkusowych spodenkach?

DeSaya
Socjotyp: IEE

Post autor: DeSaya » czwartek 24 lis 2011, 02:14

Po pierwsze, pani dla drogiego pana. Nie przypominam sobie, byśmy byli na laska i fagas.
Po drugie - nie.

semafor

Post autor: semafor » czwartek 24 lis 2011, 13:21

sry.

tzlm
Socjotyp: LII
Poprzedni login: tzlm

Post autor: tzlm » czwartek 24 lis 2011, 15:08

DeSaya pisze:Po pierwsze, pani dla drogiego pana. Nie przypominam sobie, byśmy byli na laska i fagas.
Po drugie - nie.
Hahaha, LOL.

Bium
Socjotyp: IEI
Poprzedni login: Bium

Post autor: Bium » czwartek 24 lis 2011, 23:47

DeSaya pisze:Po pierwsze, pani dla drogiego pana. Nie przypominam sobie, byśmy byli na laska i fagas.
Po drugie - nie.
O rety, to mi tak walnęło IEE, że się zakochałam w mojej lektorce od angielskiego.

10/10 :D
SpoilerShow
Obrazek
Choć nie jestem do pisania
ani do rysowania
leżę sobie dumnie
przyjemnie w tej trumnie!

IEI :fe:

tzlm
Socjotyp: LII
Poprzedni login: tzlm

Post autor: tzlm » czwartek 24 lis 2011, 23:52

Ale to jest mierne...

Bium

Post autor: Bium » czwartek 24 lis 2011, 23:53

Mnie się spodobało :P
Ostatnio zmieniony piątek 25 lis 2011, 00:06 przez Bium, łącznie zmieniany 1 raz.
SpoilerShow
Obrazek
ani do rysowania
leżę sobie dumnie

Awatar użytkownika
Emjotka
Socjotyp: SLI
Poprzedni login: Emjotka

Post autor: Emjotka » piątek 25 lis 2011, 00:02

[spoiler2="ciemna strona SLI, czyli nie bijcie sliątek po produkujących funkcjach Vitalu"]Mnie.
Formy enklityczne użyte na początku zdania robią brzmieniowe bubko. Robienie bubka jest niefajne. Uprasza się o nierobienie bubka. Z góry się dziękuje.[/spoiler2]
[center]~~
Wielkość każdego zawodu polega może przede wszystkim na tym, że łączy ludzi: istnieje tylko jeden luksus prawdziwy - luksus związków ludzkich.
Pracując dla samych dóbr materialnych, budujemy sobie więzienie. Zamykamy się samotni ze złotem rozsypujący się w palcach, które nie daje nam nic, dla czego warto byłoby żyć.
~~[/center]

Bium

Post autor: Bium » piątek 25 lis 2011, 00:10

Raz sobie dałam trochę luzu i od razu ktoś musiał na mnie napaść, umrzyjże :D

(dlaczego nikt nie zwrócił uwagi na mojego ortografa? :C)
Ostatnio zmieniony niedziela 18 gru 2011, 03:37 przez Bium, łącznie zmieniany 1 raz.
SpoilerShow
Obrazek
ani do rysowania
leżę sobie dumnie

Awatar użytkownika
josei
Poprzedni login: juzia

Post autor: josei » sobota 26 lis 2011, 03:49

zło w czystej postaci, IEE motz:
SpoilerShow
Obrazek
IEI :ni:
SpoilerShow
Obrazek

Awatar użytkownika
miskoala
Socjotyp: ILI

Post autor: miskoala » wtorek 29 lis 2011, 12:13

Bium pisze:Mnie się spodobało :P
:zielonylol:
“przeinaczasz moje słowa w taką bezkształtną mase nonsensu, że to sie w ogóle w głowie nie mieści”

Az

Post autor: Az » środa 07 gru 2011, 09:52

Ciemne strony umysłu kobiety IEE są znakomicie ukazane w klasyce Davida Lyncha w filmie Mulholland Drive.

Deidre
Poprzedni login: Deidre

Post autor: Deidre » środa 07 gru 2011, 14:12

Az, ten film to przede wszystkim pomieszanie snu z jawą i ciężki mindfuck, więc próba typowania jakiegokolwiek bohatera wydaje mi się średnio możliwa. Jeżeli już to można pokusić się o jakiś szkic i predyspozycje. Film wielbię więc otwartam na dyskusje. ;)
Jeśli masz na myśli postać Diane Selwyn, to zastanawia mnie które jej sposoby działania, według Ciebie wskazują na IEE i przebijają się w przez skorupę przede wszystkim chorej osoby.

DeSaya
Socjotyp: IEE

Post autor: DeSaya » środa 15 lut 2012, 15:27

ciemną stroną IEE jest dla mnie to, że mam duży problem z odgadnięciem orientacji żeńskich egzemplarzy. jak przy innych kobietach, potrafię dosyć łatwo to zaobserwować (ten specyficzny przepływ energii między kobietami niehetero), to wszystkie żeńskie IEE są tak totalnie kłirowe, że bardzo trudno mi to wyłapać... :???: takie IEE są niedobre!

Awatar użytkownika
Emjotka

Post autor: Emjotka » środa 15 lut 2012, 15:31

Bjedadztfo. :forcehug:
>*< pisze:To sprawia, że Infantylni mają skłonność skupiać się na wzajemnym przyciąganiu, albo raczej na pociągu jaki czuje druga osoba i tym by była odkryta na nieoczekiwane, pomysłowe, zabawne, nawet dziwne strony życia, rzeczywistości i siebie nawzajem, zachowanie które można nazwać „dziecinnym”. Skupienie się nad tym powoduje pewien rodzaj bezradności jeśli idzie o fizyczną pomyślność widzianą jako Si, i dlatego mile wita pomoc w tej dziedzinie.
[center]~~
Wielkość każdego zawodu polega może przede wszystkim na tym, że łączy ludzi: istnieje tylko jeden luksus prawdziwy - luksus związków ludzkich.
Pracując dla samych dóbr materialnych, budujemy sobie więzienie. Zamykamy się samotni ze złotem rozsypujący się w palcach, które nie daje nam nic, dla czego warto byłoby żyć.
~~[/center]

czarodziejka
Socjotyp: LSI

Post autor: czarodziejka » czwartek 29 mar 2012, 19:11

Pani Niedźwiadek pisze: Co może denerwować w zachowaniu ENFp? (Mile widziane głosy wszelkich typów, także konfliktorów).
To, że rzadko kiedy można z IEE porozmawiać poważnie na jakiś temat i że IEE są tacy infantylni, ciągle ze wszystkiego żartują i się wygłupiają w sposób który sprawia, że mam ochotę palnąć osobnikowi patelnią :D Czasem niby nic nawet nie robią a sama ich obecność mnie drażni, choć nie mogę powiedzieć, że są niemili, po prostu znane mi IEE mimo, że są juz dawno po 30 dalej są dość niedojrzali i mało poważnie, a nawet beztrosko podchodzą do życia, co jest dla mnie niezrozumiałe.

Awatar użytkownika
Emjotka

Post autor: Emjotka » czwartek 29 mar 2012, 19:53

SpoilerShow
To óczucie, kiedy masz wrażenie, że ktoś stawia znak równości między zdrowym dystansem do siebie i świata a niedojrzałością.
[center]~~
~~[/center]

czarodziejka

Post autor: czarodziejka » czwartek 29 mar 2012, 20:04

SpoilerShow
Emjotka pisze:To óczucie, kiedy masz wrażenie, że ktoś stawia znak równości między zdrowym dystansem do siebie i świata a niedojrzałością.
No właśnie to robisz. Niedojrzałość to jedno, a dystans to drugie. Wydaje mi się, że to co dla delty jest 'zdrowym dystansem' dla bety może jawić się jako 'olewanie' co dalej idąc odebrane może być przez betę za niedojrzałe podejście

Awatar użytkownika
grysik
Socjotyp: EIE
Poprzedni login: grysik

Post autor: grysik » czwartek 29 mar 2012, 20:19

czarodziejka pisze:...po prostu znane mi IEE mimo, że są juz dawno po 30 dalej są dość niedojrzali i mało poważnie, a nawet beztrosko podchodzą do życia, co jest dla mnie niezrozumiałe.
Ja też mam odczucie, że IEE podchodzą bardzo beztrosko do życia (luzackie podejście to chyba generalnie częściej cecha irracjonałów niż racjonałów) ale...
SpoilerShow
to jest urocze ^^
Obrazek
IEE to typ, w który najchętniej bym się zamienił na dłużej niż tylko na "wypróbowanie jak to jest".

czarodziejka

Post autor: czarodziejka » czwartek 29 mar 2012, 20:27

grysik pisze:Ja też mam odczucie, że IEE podchodzą bardzo beztrosko do życia (..) ale... to jest urocze ^^
jak dla kogo ;) bo dla zueeeeej bety (czyt. racjonalnej) to nie jest urocze :P

ODPOWIEDZ