Wysokie standardy ISTj

EIE IEI LSI SLE
Regulamin forum
UWAGA! To nie jest forum ekspertów. Każdy użytkownik ma prawo do swojego zdania i innego spojrzenia na zagadnienie.
Awatar użytkownika
mrnoname
Socjotyp: EIE

Re: Wysokie standardy ISTj

Post autor: mrnoname » wtorek 20 lut 2018, 23:42

Tomasz Hajto pisze:
czwartek 15 lut 2018, 19:42
mrnoname pisze:
środa 14 lut 2018, 16:58
Taki EIE to wie jak, gdzie i kiedy co ma powiedzieć, żeby zyskać sympatie, zaufanie itd. tylko w sumie często ma to w tyłku :P
Dopóki jest względnie spokojny. Bo gdy tylko pojawią się emocje to bardzo szybko zyskuje antypatię i brak zaufania przez swój język.
Eee, wcale nie! Nigdy takiej sytuacji nie było :???: :feoza:

U mnie to wygląda tak, że przy obcych się hamuje dużo bardziej albo jak czuje respekt... jeśli widzę, że ofiara jest słaba znam ją dobrze i mnie wkurwi to nie mam w ogóle litości. Czyli EIE generalnie traci bardzo na bliższym dystansie, ale i tak ci każdy EIE powie że ma to w dupie co inni myślą (chociaż nie ma xD). W sumie to egocentryczne EIE ma niezłe wyzwanie kiedy musi się zangazować w bliższą relacje i dać coś od siebie xD

Tomasz Hajto

Post autor: Tomasz Hajto » czwartek 22 lut 2018, 16:30

Czyli wychodzi na to, że jestem słaby :rzaba:

dormi
Socjotyp: IEE

Post autor: dormi » sobota 24 lut 2018, 16:58

Męska beta nf potrafi być bardzo szarmancka i czarująca. Oczywiście zdarzają się czarne owce w stadzie bety nf, jak np. mrnoname, ale jak się pozna jakiegoś słodziutkiego IEIka lub szarmanckiego EIE to wtedy jest miło. Chłopcy z bety nf potrafią stworzyć aurę wyjątkowości i subtelności. Być może właśnie to jest najbardziej pociągające dla LSI, które twardo stąpają po ziemi.
take me back to the night we met

Awatar użytkownika
Helenka
Socjotyp: SEI

Post autor: Helenka » sobota 24 lut 2018, 17:18

dormi pisze:
sobota 24 lut 2018, 16:58
Męska beta nf potrafi być bardzo szarmancka i czarująca. Oczywiście zdarzają się czarne owce w stadzie bety nf, jak np. mrnoname, ale jak się pozna jakiegoś słodziutkiego IEIka lub szarmanckiego EIE to wtedy jest miło. Chłopcy z bety nf potrafią stworzyć aurę wyjątkowości i subtelności. Być może właśnie to jest najbardziej pociągające dla LSI, które twardo stąpają po ziemi.
:lol: :lol: :lol:

On jest czarujący przy bliższym poznaniu. Znajomy EIE z pracy takoż. <3
SEI-zależy-kiedy

Kendji

Post autor: Kendji » niedziela 25 lut 2018, 20:14

Co do tematu to doceniam tą postawę u LSI, dzieki nim beta NF może zrobić kawałek dobrej roboty. Np wiem że jak zostawię projekt w połowie, to stracę sporo w oczach LSI, więc jest jakaś motywacja. Doceniam bardzo też u LSI że jak widzi, jak mi się coś nie udaje i najchetniej to bym się 100 metrów pod ziemią zakopał, to przyjdzie i pokaże jakie to proste :???:

Awatar użytkownika
mrnoname
Socjotyp: EIE

Post autor: mrnoname » niedziela 25 lut 2018, 22:09

dormi pisze:
sobota 24 lut 2018, 16:58
Kochana moja... tak bym cię na żywo oczarował, że byś mnie uważała za uroczego i słodkiego :) To jakie EIE jest na zewnątrz, a to co myśli to dwie różne sprawy. Mam wrażenie, że jeśli EIE chce odegrać taką rolę żeby inni go lubili to tak zrobi, kiedy ma ochotę wkurwić wszysktich to też tak będzie, życie to teatr... :cool:

czarodziejka
Socjotyp: LSI

Post autor: czarodziejka » niedziela 25 lut 2018, 22:20

ojjjj takk........

ODPOWIEDZ