IEI (The Socion)

ODPOWIEDZ
ewutek
Posty: 751
Rejestracja: wtorek 17 lip 2007, 11:56
Socjotyp: LSI

IEI (The Socion)

Post autor: ewutek » środa 09 kwie 2008, 20:50

INFp Personality Profile
      • Obrazek
1. - :ni: /+ :ne: (połączenie z funkcją 7)
IEI są niezwykle oryginalni, chcą się wyróżniać od reszty świata. Nie lubią robić rzeczy w uporządkowany sposób, często działają impulsywnie. Uwielbiają zwracać na siebie uwagę. Chcą mieć pewność, że są obserwowani przez co mogą uchodzić za wyjątkowych i oryginalnych. W stosunku do siebie żywią pewne lęki, obawiają się również możliwych wydarzeń na świecie. Czują ogromny lęk przed śmiercią i życiem pozagrobowym. Często usuwają różne rzeczy ze swojej drogi żeby się chronić. Zwykli się również martwić minionymi zdarzeniami. Potrafią w kółko rozmyślać o przeszłości, przez co popadają w osamotnienie. Zdolni są widzieć nieskończoną ilość możliwych punktów widzenia. Podejmowanie decyzji to dla nich nie lada wyzwanie. Mają skłonność przewidywać każdy możliwy scenariusz, który może się zdarzyć w danej sytuacji.

2. + :fe: /- :fi: (połączenie z funkcją 8)
IEI to bardzo swawolni i kochający ludzie. Są romantykami świata. Często próbują otworzyć ludzi żartobliwym gestem. Kochający, troskliwi i delikatni - okazują znaczne ilości fizycznej poufałości. Ale też potrafią się zdystansować od ludzi z którymi się spoufalali kiedy dowiedzą się o nich nieprzyjemnych rzeczy. Posiadają silną dozę nienawiści do ludzi i rzeczy, których nie lubią. Mają skłonność dostrzegać w świecie zło i nieuprzejmość, okazując im ekstremalną niechęć. IEI to wielcy dramaturdzy, powieściopisarze i poeci z powodu umiejętności uchwycenia smutku świata. Często dystansują się od świata, jednak mają w zwyczaju wychodzić z tego stanu i być jak zwykle oryginalni.

3. - :si: /+ :se: (połączenie z funkcją 5)
IEI nie lubią władzy i próbują uchylać się od jej rozporządzeń. Sprawia im trudność doprowadzanie rzeczy do końca. Często czują, że brakuje im woli by troszczyć się o różne życiowe sprawy. Gardzą szalonym stylem życia. Niespecjalnie dbają o swoją higienę. Mogą się nie kąpać albo nie myć rąk kiedy większość ludzi myśli, że wypadałoby. Mogą nie zauważać negatywnych sygnałów płynących z ich ciał.

4. + :te: /- :ti: (połączenie z funkcją 6)
Nie przepadają za analityczną logiką. Nie mają ochoty rozumieć działania indywidualnych części czy grup ludzi. Zwykli traktować rzeczy jakby były częścią całości. Nie są specjalnie ekonomiczni, używają pieniędzy w bardzo lekkomyślny sposób. Gdyby dać im dużą kwotę pieniędzy, wydaliby ją niemal natychmiast.

5. - :se: /+ :si: (połączenie z funkcją 3)
IEI mają potrzebę by niszczyć władzę - ma to bezpośredni związek z ich oryginalnością. Chcą zwracać na siebie uwagę i robią wszystko co możliwe, by wyróżniać się z tłumu. Wykazują niezwykłą niesubordynację wobec autorytetów. Uwielbiają przebywać w spokojnym i stabilnym środowisku. Kochają smak dobrego jedzenia. Boją się śmierci, nie chcą aby ich cudowne doznania dobiegły końca. Mają potrzebę pobudzać się pozytywnymi uczuciami.

6. + :ti: /- :te: (połączenie z funkcją 4)
Mają potrzebę grupowania rzeczy i traktowania ich stereotypowo. Dostrzegają w świecie różne założenia. Widząc jedynie mały aspekt czegoś potrafią założyć, że wydarzy się pewien określony scenariusz. Lubią ryzykować. Uwielbiają hazard lub wydawać pieniądze na przedmioty, nie mając pojęcia czy inwestycja się opłaci. IEI potrafi przepuścić milion $ w tydzień.

7. - :ne: /+ :ni: (połączenie z funkcją 1)
IEI nie lubią normalności. Brzydzą się ludźmi, którzy nie chcą być oryginalni i wyjątkowi. Są zwolennikami patrzenia na pełny zakres możliwości. Patrzą na rzeczy jak na zbliżającą się nieskończoność. Wierzą, że wszystko jest naprawdę możliwe. Nie lubią podążać ustalonym sposobem myślenia. Chcą ogarnąć wszystkie punkty widzenia. Nie mają w zwyczaju poświęcać zbyt wiele czasu rzeczom, bywają impulsywni.

8. + :fi: /- :fe: (połączenie z funkcją 2)
IEI nie lubią skąpstwa i nieuprzejmości. Chcą kochać i okazywać czułość. Przeżywają ciężkie chwile kiedy naprawdę kogoś kochają. Okazują miłość fizycznie, ale nie wiedzą jak komuś współczuć. Dystansują się z powodu nienawiści albo wstrętu, który w nich wywołują.

ODPOWIEDZ